A MOK Borsod – Abaúj – Zemplén Megyei Területi Szervezet:
Elnöke: | Dr. Cziáky Tamás |
Alelnökei: | Dr. László Judit Dr. Pap Tibor |
Titkárai: | Dr. Réz Ildikó Dr. Székely Annamária |
Etikai Bizottságának elnöke: | Dr. Stefán János |
Felügyelő bizottságának elnöke: | Dr. Orosz Imre |
Etikai Bizottságának tagjai: | Dr. Bársony Péter Dr. Csonka Margit Dr. Csontos Csaba Krisztián Dr. Kékes Katalin Dr. Munkácsi László Dr. Réti Gyula Dr. Réti Sarolta Dr. Soplák Otilia |
Felügyelő Bizottságának tagjai: | Dr. Csilek András Dr. Simkó Róbert Dr. Vandlik Mihály László Dr. Vincze Zsolt |
MOK Etikai Kollégiumának tagja: | Dr. Török Lajos |
T á j é k o z t a t ó
a MOK Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Területi Szervezet 7 választókerületében
2015. április hó 22.- május hó 07., illetve
május hó 23. – június hó 08. között
lezajlott választások végeredményéről
1. Abaúj-Hegyalja választókerületi
– Elnök: Dr. Kiss Bertalan
– TESZ küldöttgyűlési küldött:
1. Dr. Kiss Bertalan
2. Dr. Kiss Gábor
– MOK Országos küldöttközgyűlési küldött:
1. Dr. Kiss Bertalan
2. Dél-Borsod választókerületi
– Elnök: Dr. Tóth József
– TESZ küldöttgyűlési küldött:
1. Dr. Iszlai Zoltán
2. Dr. Szurdoki Virág
– MOK Országos küldöttközgyűlési küldött:
1. Dr. Tóth József
3. A TESZ Észak-Borsod választókerületi
– Elnök: Dr. Simon Higin
– TESZ küldöttgyűlési küldött:
1. Dr. Marosfalvi Ágnes
2. Dr. Pásztorné Dr. Varga Valéria
3. Dr. Vincze Zsolt
4. Dr. Zsóri Ágnes
– MOK Országos küldöttközgyűlési küldött:
1. Dr. Bélteczki János
2. Dr. Vincze Zsolt
4. Miskolc I. választókerületi
– Elnök: Dr. Hencz Lajos
– TESZ küldöttgyűlési küldött:
1. Dr. Bajusz Ilona
2. Dr. Bársony Péter
3. Dr. Büdi László
4. Dr. Cziáky Tamás
5. Dr. Dienes József
6. Dr. Hencz Lajos
7. Dr. Kovács Enikő
8. Dr. Stefán János
– MOK Országos küldöttközgyűlési küldött:
1. Dr. Bajusz Ilona
2. Dr. Bodrogi Balázs Lajos
3. Dr. Cziáky Tamás
4. Dr. Dienes József
5. Dr. Hencz Lajos
5. Miskolc II. választókerületi
– Elnök: Dr. Tóth Imre
– TESZ küldöttgyűlési küldött:
1. Dr. Csilek András
2. Dr. Horváth Éva
3. Dr. Ligetfalvi Erzsébet
4. Dr. Lukács Katalin
5. Dr. Marc Tünde
6. Dr. Pálmai Zsolt Ágoston
7. Dr. Pap Tibor
8. Dr. Réz Ildikó
– MOK Országos küldöttközgyűlési küldött:
1. Dr. Csilek András
2. Dr. Pálmai Zsolt Ágoston
3. Dr. Pap Tibor
4. Dr. Tóth Imre
6. Miskolc III. választókerületi
– Elnök: Dr. Dienes István
– TESZ küldöttgyűlési küldött:
1. Dr. Dienes István
2. Dr. Fekete- Gálfi József
3. Dr. László Judit
4. Dr. Poncsák Csaba
5. Dr. Simkó Róbert
6. Dr. Székely Annamária
– MOK Országos küldöttközgyűlési küldött:
1. Dr. Dienes István
2. Dr. Poncsák Csaba
3. Dr. Székely Annamária
7. Zempléni választókerületi
– Elnök: Dr. Polgárdi József
– TESZ küldöttgyűlési küldött:
1. Dr. Réz Rita
2. Dr. Polgárdi József
– MOK Országos küldöttközgyűlési küldött:
1. Dr. Polgárdi József